Stavba betonového štípaného a drátěného plotu

Naše společnost T&D Stavební s.r.o. nedávno dokončila komplení stavbu plotu ohraničující pozemek o celkové délce 570 m. Realizace byla rozdělena do 3. hlavních etap. První etapa zahrnovala realizaci drátěného plotu s poplastovaným pletivem výšky 180 cm a o celkové délce 420 metrů. Druhá etapa byla stavba betonového štípaného plotu o délce 8 metrů osazeného vjezdovou bránou. V rámci třetí etapy bylo zhotoveno 87 metrů betonového panelového plotu, který je osazený desky se štípaným kamenem. Naše společnost pro vrtání zemních děr a následnou betonáž sloupků a pro finální úpravu terénu stavební techniku v podobě elektrického hydraulicky sklápěného vozíku a bagru Kubota KX019.

Tento projekt měl za cíl nejen zvýšit bezpečnost a ochranu majetku na soukromém pozemku, ale také esteticky obohatit jeho prostředí. Při realizaci betonového štípaného plotu jsme prováděli výkopové práce bagrem Kubota KX019. Naši pracovníci se postarali o pečlivou výstavbu ztraceného bednění, které zajišťuje stabilitu betonového plotu mezi sousedním pozemkem, který je výškově rozdílný. Důraz byl kladen na precizní provedení každého detailu, aby byla zaručena dlouhodobá spolehlivost a odolnost konstrukce vůči povětrnostním a jiným vlivům.

Naše firma T&D Stavební s.r.o. dodává pouze kvalitně zpracované a dlouhodobě ověřené stavebních materiály. Drátěný plot s poplastovaným pletivem a betonový štípaný plot poskytují vysokou úroveň ochrany před vnějšími vlivy a zároveň zajišťují estetický a moderní vzhled.

Realizace tohoto projektu byla provedena s pečlivostí a odborností našeho týmu, aby byla zaručena jeho dlouhodobá spolehlivost a udržitelnost. Jsme rádi, že jsme mohli naplnit očekávání majitele soukromého pozemku a přispět k vytvoření příjemného a bezpečného prostředí na jeho pozemku.

Pokud máte zájem o další informace o našich stavebních službách nebo projektech, neváhejte nás kontaktovat.

 

Proč zvolit naši společnost

Spolehlivost a spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou

Naše společnost si zakládá na referencích spokojených zákazníků. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. 

Nabízíme cenově dostupné služby

Vytvoření cenové nabídky na Váš projekt je vždy zdarma. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Mladý pracovní kolektiv založený na rodinných základech

Naše společnost je založena na rodinných základech.  Náš tým je složen z mladého a pracovitého kolektivu, který se těžké práce nestraní. 

Kontaktní údaje

© 2022 T&D Stavební s.r.o. Všechna práva vyhrazena.