Nabízené služby

O naší společnosti

Naše společnost provádí komplexní stavební činnost od rekonstrukcí bytových jednotek a výstavby RD po zemní a výkopové práce. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. 

Rekonstrukce bytových jader

Provádíme rekonstrukce bytových jader dle specifických požadavků zákazníka. Provádíme bourací práce, zdění vnitřních příček, omítání, štukování a malířské práce včetně zajištění odvozu sutě a stavebního materiálu. 

Sádrokartonové konstrukce

Realizujeme stavbu konstrukcí sádrokartonových příček a podhledů s následnou instalací sádrokartonových desek včetně jejich zvukové a tepelné izolace.  

Zateplování budov

Realizujeme celkové zateplení budov od půdních prostor po vnější obvodové zdivo včetně realizace fasádní omítky dle specifických požadavků zákazníka. V rámci realizace také zjišťujeme vyřízení dotace NZÚ. 

Výkopové a zemní práce

Realizujeme výkopové a zemní práce, které provádíme pasovým bagrem Kubota KX019. Zajišťujeme také svoz a odvoz zeminy a stavebního materiálu hydraulicky sklopným přívěsným vozíkem s nosností 2,7 t.

Proč zvolit naši společnost

Spolehlivost a spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou

Naše společnost je založena na referencích spokojených zákazníků. Spokojenost koncových zákazníků je naší prioritou. 

 

Nabízíme cenově dostupné služby

Vytvoření cenové nabídky na Váš projekt je vždy zdarma. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Mladý pracovní kolektiv založený na rodinných základech

Naše společnost funguje na rodinných základech.  Náš tým je složen z mladého a pracovitého kolektivu, který se těžké práce nestraní. 

Kontaktní údaje

© 2022 T&D Stavební s.r.o. Všechna práva vyhrazena.