Průmyslový vysavač Metabo ASR 25 L

Nabízíme k pronájmu průmyslový vysavač značky Metabo s výkonem 1400 W, nádobou 25l a poloautomatickým oklepem filtru. 

Průmyslový vysavač ASR 25 L SC pro suché a mokré vysávání je vhodný pro průmyslové využití a to včetně certifikace EU pro třídu prachu L. Vysavač s objemem nádoby 25 litrů je díky své nízké hmotnosti (11 kg) a menším rozměrům ideální pro mobilní využití. Výhodou tohoto modelu vysavače je také poloautomatické čištění filtru SelfClean, který oklepe filtr během pracovních přestávek a nedochází tak k jeho ucpání a snížení sacího výkonu. Součástí výbavy je také spínací zásuvky pro elektronářadí.

Mobilní vysavač prachové třídy L

Všestranný vysavač ASR 25 L SC je vhodný pro vysávání prachu a pevných částic (skleněné střepy, hřebíky atd.), stejně tak i tekutin každého typu kromě lehce vznětlivých a hořlavých tekutin (oleje, alkoholu). Díky certifikované prachové třídě L je možné vysavač METABO použít také k odsávání lehce zdraví ohrožujících materiálů ve stavebních a dílenských provozech.

Spínací zásuvka pro elektronářadí

Spínací zásuvka pro elektrické nářadí umožňuje automatické zapínání a vypínání vysavače při propojení s elektrickým nářadím. Vysavač je k tomuto účelu vybavený také funkcí automatického doběhu k úplnému vyprázdnění sací hadice při odsávání.

Poloautomatický oklep SelfClean

Praktická funkce poloautomatického čištění filtru SelfClean výrobce METABO při pracovních přestávkách provádí automatický oklep filtru a tím zabraňuje jeho ucpání a konstantní sací výkon vysavače v každé pracovní situaci.

Ceny pronájmu 

Doba vypůjčení  Cena pronájmu 
< 4 hod / 4 hod  200,- Kč
1 – 5 dní 350,- Kč
5 – 20 dní 320,- Kč
20 a více dní 300,- Kč
Vratná kauce 2000,- Kč

Ceny se rozumí jako maximální bez DPH. Jednotlivé ceny mohou být na dílčích stavbách individuální na základě písemné dohody.

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

 

Proč zvolit naši společnost

Spolehlivost a spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou

Naše společnost si zakládá na referencích spokojených zákazníků. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. 

Nabízíme cenově dostupné služby

Vytvoření cenové nabídky na Váš projekt je vždy zdarma. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Mladý pracovní kolektiv založený na rodinných základech

Naše společnost je založena na rodinných základech.  Náš tým je složen z mladého a pracovitého kolektivu, který se těžké práce nestraní. 

Kontaktní údaje

© 2022 T&D Stavební s.r.o. Všechna práva vyhrazena. 

Nabízíme k pronájmu ocelové stavební lešení o celkové ploše 120 m2. Největší výhodou lešení je možnost univerzálního použiti. Lze použít k provádění různých druhů stavebních prací, včetně oprav. Mají význačnou pracovní výšku, takže jsou vhodné pro jakoukoli práci ve výšce. 

Díky regulovaným patám stojek lešení se může postavit praktický na každém podkladu. Kromě toho mohou být instalovány s dřevěnými a ocelovými podlážky. Charakteristickým prvkem systému jsou sklopné čepy. 

Ceny montáže a demontáže lešení, ceny pronájmu lešení

Jednotková cena montáže lešení 45,- Kč/m2
Jednotková cena demontáže lešení 35,- Kč/m2
Montáž sítí   6,- Kč/m2
Demontáž sítí   5,- Kč/m2
Přenos materiálu do 20 m v ceně  nad 20 m individuálně 
Vícepráce v hodinové sazbě250,-Kč/hod (bez DPH)

Ceny se rozumí jako maximální bez DPH. Jednotlivé ceny mohou být na dílčích stavbách individuální na základě písemné dohody!

Pronájem lešení od 1,5 Kč/m2

Pronájem sítí – 2 Kč/m2

Cena montáže, demontáže a pronájmu lešení závisí na konkrétní stavbě, její výšce, složitosti, členitosti a na ročním období.

Cena je účtována za metr čtvereční zakryté plochy lešením.

Dopravné je účtováno podle vzdálenosti a množství pronajatého lešení. Konkrétní cena dopravy bude vždy součástí nabídky.

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.